Pravda nebo lež?!

18. června 2009 v 22:51 |  Robert Pattinson
Tohle sem našla na jednom svém oblíbeném blogu.

Jak nejspíš víte,tak se poslední dobou po internetu prohánějí zprávy o tom,že se Robert a Kristen dali dohromady.Tady je pár fakt,které tomu nasvědčují:

1.Po MTV Movie Awards si Robert a Kristen společně vyšli na večeři do Cecconi´s a poté se společně(i s policejním doprovodem) vydali do hotelu The Charlie,kde si objednali(Spolu!né každý zvlášť) pokoj a do rána je nikdo neviděl.Až když se konečně vysoukali ven,tak vypadali,jako by se právě probudili.To by,ale nebyli Rob a Kristen,kdyby je "před" hotelem nenačapali papparazzi a nevyfotili Roberta,jak se v objetí loučí s Kristeninou mamkou,která mu jěště ochotně upravila vlasy.Poté se údajně i s Kristen vydal na letiště,kde se s ním Kristen rozloučila....

2.Podle dalších zpráv si Kristen dala pauzu se svým přítelem Michaelem Angaranem(bože jak já tohle jméno nesnáším...)

3.Rob a Kristen k sobě na natáčení měli hodně blízko:Trávili spolu hodně času,chodili společně na různé akce a večeře,při natáčení se pořád společně smáli a flirtovali spolu,hodně lidí o nich říkalo hodně věcí a někteří dokonce říkali,že líbací scéna z Itálie pokračovala i po natáčení.

4.Kristen už se tolik nebrání povídačkami o jejím a Robertově vztahu a poslední dobou září jako bezhlavě zamilovaná puberťačka.

5.Povídačky o jejich stavu se šíří i mezi celebritami např. Emmy Watson(Hermiona z Harryho Pottera):"...s Robem jsme kamarádi a na telefonu s ním strávím hodiny,protože vím,že mezi ním a Kristen něco je....."

Bohužel je teď Rob v New Yorku na natáčení Remember Me,ale podle mého názoru je jen otázka času kdy je někdo nachytá držící se za ruku...

zdroj tady

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama